Kolejne spotkanie z posłem

W dniu 04.03.2021 odbyło się kolejne spotkanie z posłem z cyklu, którego pomysłodawcami są Daniel Krzyżaniak i Oliwia De Vito (klasa 3cl). W ubiegłym miesiącu mieliśmy okazję porozmawiać online z Panią Moniką Rosą, posłanką z Katowic. Tym razem mieliśmy przyjemność i zaszczyt porozmawiać na temat pracy w Sejmie z Panem posłem Arturem Dziamborem, pochodzącym z Gdyni. Zaproszenie na spotkanie i rozmowę online z uczniami naszej szkoły wystosował Jakub Skowron (klasa 3al). Rozmowa dotyczyła pracy posła, relacji między posłami różnych partii, funkcjonowania komisji parlamentarnych w obecnym czasie oraz drogi Pana Dziambora do Sejmu. Rozmawialiśmy też na temat obecnej sytuacji epidemiologicznej i szczepień w Polsce. Następne spotkania już wkrótce.

Jakub Skowron (3al)

Kamil Paździor

Nauczyciel historii i wos, który jest całkiem na bieżąco :)