Szczęśliwej drogi, podniebnych lotów- pożegnanie klas trzecich

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Trzy lata minęły zanim się obejrzeli… A kto? Oczywiście trzecioklasiści, którzy dzisiaj już jako Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Matejki w Siemianowicach Śląskich opuścili mury naszej szkoły. Spośród 73 uczniów klas: 3 al, 3 bl, 3 cl aż 25 osób otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Absolwenci otrzymali nie tylko świadectwa wieńczące trzy lata nauki w liceum, ale także liczne nagrody. Przekazano również Złote Indeksy Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej i Wyższej Szkoły HUMANITAS w Sosnowcu: Joannie Golysz oraz Monice Soszce. Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała Zuzanna Nowak. Gratulujemy!

Nie obyło się bez wzruszających życzeń. 2 al, która zadbała o godne pożegnanie najstarszych klas, przygotowała film- wspomnienie, czyli „Hardcorowe przebłyski pamięci Absolwenta Jana”, a także piosenki- dedykacje: „Każde pokolenie ma własny czas” i „Nice”.

Życzymy naszym Absolwentom wszystkiego najlepszego- wybierajcie dobre, ugruntowane drogi, niech uskrzydlają Was marzenia, a radość niech Wam przynoszą drobne rzeczy i sprawy, wcale nie te, które wydają się najbardziej spektakularne. Powodzenia!

Życzenia dla naszych Maturzystów przesłała także Akademia WSB, z którą nasza szkoła współpracuje:

Skip to content