Program wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży

„Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego na lata 2012-2015”. Adresatami programu są:

uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów pracowników służb społecznych.

Osoba ubiegająca się o stypendium powinna złożyć komplet dokumentów tj. wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (pok. 164).

Wnioski o stypendium winny być składane do dnia 20 lipca 2013 roku.

Program oraz zasady wraz z obowiązującym wnioskiem i załącznikami dostępne są na stronie internetowej www.slaskie.pl. Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego pod nr tel.: (32) 77 40 011 lub (32) 77 40 041”.