Umysł jak spadochron!

W ramach Matejkowskiej Strefy Rozwoju, wzięliśmy udział w szkoleniu prowadzonym przez Jakuba B. Bączka, mówcę, trenera mentalnego, wykładowcę biznesowego, podróżnika, na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

„Umysł Jak Spadochron” to mentalny zastrzyk energii do działania. Dzięki niemu mogliśmy podnieść energię osobistą i odczuć większą motywację w poprawieniu swoich wyników. Była to nie tylko duża dawka motywacji, ale również praktyczna i ciekawa wiedza merytoryczna, dużo energii, humoru i inspiracji do rozwoju własnego. A wszystko to dzięki unikatowemu programowi pracy z emocjami i nawykami.

To był dobrze zainwestowany czas 🙂

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)