Matejkowska Strefa Rozwoju

IV Kongres Praktyków Biznesu to miejsce, gdzie Matejkowicze – Rada Uczniowska rozwija swoje kompetencje i umiejetności. Zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie własnym wizerunkiem, czy sztuka odnoszenia sukcesu to tylko niektóre zagadnienia tego fascynującego dnia. Spotkanie, rozmowy z dr Ireną Kamińską-Radomską, Michałem Czerneckim czy Mają Sablewską, to dodatkowa dawka motywacji i inspiracji. Udział w warsztatach – “Myślisz, że wiesz, ale czy na pewno? Przewodnik po targetowaniu i personalizacji komunikacji w social media” oraz “Zarządzanie zespołem – kreowanie liderów”, to wiedza w praktyce, tak więc sukces gwarantowany.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)