Aplikacja do obsługi edziennika dla rodzica/ucznia na iPhone’a/iPoda już dostępna

edziennik_AppleJak podaje producent naszego edziennika, firma Librus, dzisiaj ok. godziny 23:00 w iTunes została opublikowana aplikacja do obsługi edziennika dedykowana dla urządzeń spod znaku nadgryzionego jabłka, czyli dla urządzeń typu iPhone/iPod (aplikacja na iPad-a ma się ukazać w maju). Aplikację można pobrać, wchodząc na LINK lub po kliknięciu w logo Apple’a w prawej kolumnie naszej strony. Aplikacja jest bezpłatna.

A dla fanów spod znaku zielonego ludzika mam także dobrą informację – jak podaje producent, aplikacja na smartphone’y działające pod kontrolą Androida ma się ukazać w okolicach czerwca, a na tablety działające pod kontrolą tego systemu – w okolicach sierpnia. Z informacji, jakie udało mi się otrzymać od Librusa, wynika, że aby móc korzystać z aplikacji,  będzie trzeba być posiadaczem urządzenia z Androidem  w wersji przynajmniej 4.0.4.

Ci z Was, których urządzenia nie spełniają wymagań do zainstalowania aplikacji, mogą skorzystać z wersji mobilnej strony edziennika dostępnej pod adresem https://m.dziennik.librus.pl

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów