Wszyscy jesteśmy dziećmi…

…więkDSC07729szymi lub mniejszymi. Czasem to dziecko jest ukryte gdzieś w środku, jak w przypadku nauczycieli. To, że grono Matei potrafi się bawić jak dzieci, jest powszechnie wiadome. Tym razem jednak uczniowie mieli okazję zobaczyć swoich belfrów w pieluchach, na konikach bujanych i z brakami w uzębieniu. Wystawka ze zdjęciami z dzieciństwa wzbudziła niewątpliwe zainteresowanie Matejkowiczów. Rozpoznanie malutkiej Beatki Z. czy Kamilka P. nie było wcale proste! Wśród nauczycieli z kolei wystawka fotografii retro stanowiła okazję do wspomnień, nostalgii za cudownym czasem, kiedy wszystko było nowe i ciekawe, a jedynym obowiązkiem było posprzątanie zabawek. W oczekiwaniu na Dzień Dziecka pamiętajmy dziś także o mamach!

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)