Matejkowska Strefa Rozwoju

Matejkowicze wzięli udział w XVIII Forum Praktyki Gospodarczej w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Wykład motywacyjny gościa specjalnego – Beaty Tadli, przebiegał pod psychologicznym tytułem “Każdy ma wartość, wokół której warto budować siłę. Tworzenie marki osobistej.” Matejkowicze wzięli również udział w warsztatach:

• Kompetencje menadżerskie | Panta rhei, czyli <<Złota 5>> menedżera
  • Rozwój osobisty | Dlaczego uczciwi ludzie postępują niemoralnie? |
  • Psychologia w biznesie | Jak nami manipulują? W biznesie, reklamach i galeriach handlowych |
  • Lean six sigma management | Kaizen po japońsku i polsku, czyli nasz nieodkryty narodowy sport, w którym od urodzenia jesteśmy lepsi od samych Japończyków |

To kolejny dobrze zainwestowany czas zakończony otrzymaniem certyfikatów.

Beata Zaręba

Nauczyciel wf i podstaw przedsiębiorczości. Opiekunka szkolnego wolontariatu. Koordynator szkolnego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wulkan pomysłów i energii :)