The final countdown, czyli przez Węgry do Polski

Uwaga, uwaga! Wielki tydzień nadchodzi milowymi krokami. Powoli zaczynamy przygotowywać się na przywitanie zagranicznych gości. Chodzi rzecz jasna o projekt Erazmus +, w jakim Mateja będzie uczestniczyć przez kolejne dwa lata. Tym razem będziemy się zajmować naszym wspólnym europejskim dziedzictwem kulturowym. Projekt pod tytułem „„CHANCE” – Cultural Heritage Awareness for Netizen. Communication in Europe”  pozwoli nam zagłębić się w dziedzictwo kulturowe krajów partnerskich z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, ale przede wszystkim umożliwi bezpośredni kontakt z rówieśnikami z krajów biorących wraz z nami udział w projekcie (Węgier, Hiszpanii, Chorwacji, Włoch i Grecji) podczas ich wizyty w Polsce (listopad 2018) oraz wyjazdów naszych uczniów do szkół partnerskich. Wizyta robocza na Węgrzech, w jakiej uczestniczyć będą mgr Anna Wróbel – szkolny koordynator projektu oraz mgr Agata Budziak (jej prawa ręka :)) będzie z pewnością pracowita i owocna. Dalsze relacje za tydzień, a na razie apel do wszystkich zainteresowanych projektem lub po prostu goszczeniem u siebie Greka lub Hiszpanki (przykładowo, oczywiście) – potrzebne jest ok. 15 noclegów dla naszych gości w listopadzie. Liczymy na was! This is a great CHANCE for you!

Na zdjęciach wspomnienia z poprzednich projektów.

to be continued ….

Agata Budziak

Nauczyciel języka angielskiego. Lubi kawę. Dużo kawy :)