Dodawanie ogłoszenia

Regulamin Giełdy

  • Dodając ogłoszenie dobrowolnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez stronę mateja.edu.pl podanych przez Ciebie w poniższym formularzu danych osobowych. Dane te nie będą przekazywane ani odsprzedawane przez ZS3, jednakże podając je z pośrednictwem poniższego formularza zgadzasz się z tym, że będą one widoczne dla każdego odwiedzającego stronę mateja.edu.pl. Przysługuje Ci prawo usunięcia w dowolnym momencie podanych danych osobowych. W tym celu wyślij maila na adres admin@mateja.edu.pl z prośbą o usunięcie ogłoszenia. W celu weryfikacji zgłaszającego, email z prośbą o usunięcie ogłoszenia musi być wysłany z adresu email, który został podany w ogłoszeniu.
  • Dodawanie ogłoszeń jest darmowe i jest przeznaczone dla uczniów siemianowickich szkół.  Zabronione jest umieszczanie ogłoszeń innych niż związanych z podręcznikami szkolnymi. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania ogłoszeń, które nie dotyczą podręczników szkolnych.
  • Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdkami jest obowiązkowe. Podanie adresu email jest wymagane, aby potencjalny kupujący miał możliwość kontaktu z Tobą.
  • Wszystkie ogłoszenia w serwisie są ważne przez 30 dni, jednak nie dłużej niż do 9 września włącznie – po tym czasie przestaną być widoczne w serwisie, a 10 września zostaną całkowicie usunięte z bazy.
  • Nie pośredniczymy podczas kontaktu i zawierania transakcji pomiędzy kupującym i Tobą.
  • Dodając ogłoszenie akceptujesz powyższy regulamin.
Informacje kontaktowe
Informacje

Zmiana rozmiaru czcionki
Zmiana kolorów