Zajęcia indywidualne – NR

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
7:35-8:20chemia [MI]
(7:30-8:15)
8:30-9:15hist. i społ. [BF]
/co 2 tygodnie/
geog. [JS]
(9:00-9:45)
9:25-10:10
10:20-11:05
11:25-12:10j.niem. [AW]
(11:00-11:45)
mat. [AG]
(12:00-12:45)
12:20-13:05mat. [AG]
(12:50-13:35)
13:15-14:00j.ang. [SU]
14:10-14:55j.ang. [SU]
(14:05-14:55)
chemia [MI]
(14:30-15:15)
/co 2 tygodnie/
15:00-15:45j.pol. [MM]
(15:20-16:05)
biol. [BA]
(15:15-16:00)
15:50-16:35j.pol. [MM]
(16:10-16:55)
biol. [BA]
(16:05-16:50)

Zajęcia indywidualne – KB

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek

hist. [BF]
(8:00-8:45)
/co 2 tygodnie/
geog. [JS]
(9:00-9:45)
wos [KP]
(9:30-10:15)
/co 2 tygodnie/
j.niem. [AW]
(10:30-11:15)
/co 2 tygodnie/
edb [JK]
(11:00-11:45)
/co 4 tygodnie/
——
rat. [JK]
(11:00-11:45)
/co 4 tygodnie/
chemia [MI]
(12:25-13:00)
j.ang. [UK]
(13:00-13:45)
plastyka [WI]
(13:50-14:35)
/co 4 tygodnie/
j.pol. [JP]
(12:00-12:45)
j.ang. [UK]
(14:00-14:45)
inf. [MI]
(14:30-15:15)
/co 2 tygodnie/
j.pol. [JP]
(12:50-13:35)
biol. [BA]
(16:00-16:45)
/co 2 tygodnie/
mat. [AG]
(14:00-14:45)
mat. [AG]
(14:50-15:35)
fiz. [AG]
(15:40-16:05)

Koło maturalne – biologia [BA]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
8:30-9:15X
9:15-10:00X

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – j. polski [JP]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
8:30-9:15X

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze – j. angielski [SU]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
15:00-15:45X

Ratownictwo [JK]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
9:20-10:10X

Retoryka stosowana – wystąpienia publiczne [MM]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
12:20-13:05X

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze – matematyka [MP]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
7:40-8:25klasa 2
/co 2 tyg./
klasa 3
/co 2 tyg./

Repetytorium maturalne – matematyka [MP] (kl. 3al i 3cl)

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
7:40-8:25X
15:00-15:45X

Laboratorium matematyczne – matematyka [MP] (kl. 1c)

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
10:20-11:05X

Rewalidacja tyflopedagogiczna – EJ [AR-B]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
7:30-8:30X
15:00-16:00X

Surdopedagogika [MW]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
13:05-15:05ZW
15:05-17:05NMAK
(15:00-17:00)

Nauczyciel wspomagający [Pi]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
7:40-8:25j.niem.
8:30-9:15wos
10:20-11:05
11:25-12:10biol.wos
12:20-13:05j. ang.
13:15-14:00j. pol.
14:10-14:55wosbiol.

Nauczyciel wspomagający [Pe]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
7:40-8:25j. niem.
8:30-9:15hist.
9:25-10:10mat.
10:20-11:05biol.
11:25-12:10j. pol.
12:20-13:05
13:15-14:00
14:10-14:55

Nauczyciel wspomagający [Si]

godz.poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
7:40-8:25hist.
8:30-9:15biol.j.ang.
9:25-10:10j.pol.biol.
10:20-11:05j.pol.mat.
11:25-12:10j. ang.mat.
12:20-13:05hist.hist.
13:15-14:00wos
14:10-14:55

Skip to content