II LO im. Jana Matejki

Trwa nabór do klas pierwszych.
Zapraszamy na naszą stronę rekrutacyjną
Sprawdź też, jak zarejestrować się w systemie naborowym Vulcan

Zajęcia pozalekcyjne

  • Zajęcia z języka angielskiego (wyrównywanie szans do egzaminu) – Katarzyna Sztyler (piątek, 14:10-14:55)
  • Zajęcia z chemii – repetytorium maturalne – Halina Kaim (środa 9:25-10:10)
  • Teatr Nieduży – Monika Maćkowiak (środa 16:30-18:00)
  • „Przyjazna interpunkcja” – Justyna Maliszewska – Polgar (czwartek 11:25-12:10)
  • „Wczoraj i dziś” – koło historyczno – społeczne – Damian Dobrosielski (poniedziałek 16:40-17:25)
  • Koło fotograficzne – Jakub Sontag (do uzgodnienia)
  • Koło miłośników fantastyki – Tomasz Wojtal (do uzgodnienia)
  • Zajęcia maturalne – Adam Balon (2x w miesiącu w sobotę 7:40-9:00, po oprzednim uzgodnieniu)
  • Koło ekologiczne – Adam Balon (2x w miesiącu w sobotę 9:15-12:00, po uprzednim uzgodnieniu)
  • Informatyka na co dzień – Beata Szulińska (do uzgodnienia)
  • Język angielski (poziom rozszerzony) – przygotowanie do matury – Anna Szubińska (czwartek 13:25-14:10)
  • Zajęcia z języka angielskiego – Dorota Kopacz (wtorek 15:05-15:50, od listopada)
  • Trening umiejętności społecznych – Magdalena Szynkowska (do uzgodnienia)
  • Zajęcia komunikacyjne z języka angielskiego – Sonia Jędrzejewska (do uzgodnienia)
  • Zajęcia humanistyczne (debaty muzyczne) – Kamil Paździor (wtorek 15:00 i w zależności od potrzeb)
  • Repetytorium maturalne z matematyki – Małgorzata Potoczek (środa 9:15-10;10, czwartek 8:30-9:15, co dwa tygodnie na zmianę)
  • Fizyka dla zainteresowanych – Marta Michalska (do uzgodnienia)
  • Język hiszpański w praktyce – Michał Gliński (do uzgodnienia)
  • Rozwijanie sprawności językowej – język niemiecki – Anna Wróbel (do uzgodnienia)
  • Jak poradzić sobie na egzaminie z języka angielskiego – Agata Budziak (czwartek 15:05-15:50)
  • Język włoski – Anna Markewka (do uzgodnienia)
  • SKS – Dariusz Szeląg i Wojciech Frąckowiak (czwartek 16:45-18:15)
  • Z historią za pan brat – Izabela Lenart-Wittek (piątek 15:50-16:35)
  • I pomoc, ratownictwo – Daniel Kędziera (poniedziałek, 16:40-17:25)
Scroll to Top
Skip to content